Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -44kg/97lbs / Age / Male
(Day 1)
1-1
Gotowy
Lennon Wade
Team ryano donaghmede
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Dean Shiels HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -57kg/125.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-2
Gotowy
Sean Michael Ward
HBA The Honeybadger Academy
Tyler Reilly SBG Ireland HQ Wygrana na punkty - 00:04
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-4
Gotowy
Alex O'Brien
Team ryano donaghmede
Wygrana na punkty - 00:13
Ben Mccann HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-5
Gotowy
Taylor De Khors
Team ryano donaghmede
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Cathal Ward HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -57kg/125.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-3
Gotowy
Tyler Reilly
SBG Ireland HQ
Anthony Harris Garvey SBG Charlestown Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-6
Gotowy
Alex O'Brien
Team ryano donaghmede
Wygrana na punkty
Tadhg Gannon Bjj Revolution Team Ireland
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-7
Gotowy
Taylor De Khors
Team ryano donaghmede
Wygrane przez Poddanie (submission)
Alexander Skabuls SBG Charlestown
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -52kg/114.6lbs / Age / Male
(Day 1)
1-9
Gotowy
Sean Brazil
Bjj Revolution Team Ireland
Brandon Blake SBG Ireland HQ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-11
Gotowy
Darragh Nicholls
HBA The Honeybadger Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Bill Hayes Bjj Revolution Team Ireland
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-8
Gotowy
Alex O'Brien
Team ryano donaghmede
Wygrana na punkty
Taylor De Khors Team ryano donaghmede
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -52kg/114.6lbs / Age / Male
(Day 1)
1-10
Gotowy
Brandon Blake
SBG Ireland HQ
Wygrana na punkty - 03:00
Jake Nolan HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-12
Gotowy
Lennon Fogarty
Team ryano donaghmede
Wygrana na punkty - 03:00
Joachim Jablonski Pankration mma and kickboxing
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -62kg/136.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-14
Gotowy
Luke Greene
Team Ryano Portlaoise
Eoin Hennessy Team Ryano Waterford Wygrana na punkty - 04:00
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -57kg/125.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-15
Gotowy
Nicholas Olyunin
Pankration Kickboxing and MMA
Tadhg Walsh Team Ryano Waterford Wygrana na punkty - 04:00
Boys Youth Category C 12-13Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-13
Gotowy
Darragh Nicholls
HBA The Honeybadger Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Lennon Fogarty Team ryano donaghmede
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -57kg/125.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-16
Gotowy
Joshua Carton
Team Ryano Portlaoise
Jamie Doyle Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -40kg/88.2lbs / Age / Male
(Day 1)
1-18
Gotowy
Josh Tallis
Team Ryano Kilkenny
Ben Mahon SBG Charlestown Wygrana na punkty - 04:00
Boys Youth Category B 14-15Yrs / +72kg/158.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-19
Gotowy
Unknown User
Birr bjj
Wygrana na punkty - 04:00
Adrijus Vainila HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -57kg/125.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-17
Gotowy
Tadhg Walsh
Team Ryano Waterford
Jamie Doyle Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -67kg/147.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-20
Gotowy
Darcy Thomas
HBA The Honeybadger Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Conor Kelly Birr bjj
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-22
Gotowy
Lee Oflaherty
SBG Ireland HQ
Ross Kirwan SBG Naas Wygrana na punkty - 04:00
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-23
Gotowy
Pavels Skabuls
SBG Charlestown
Dylan Loughlin SBG Naas Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -67kg/147.7lbs / Age / Male
(Day 1)
1-21
Gotowy
Darcy Thomas
HBA The Honeybadger Academy
Wygrana na punkty
Kyle Hennessy-Kane HBA The Honeybadger Academy
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-25
Gotowy
Jamall Camilo
Éire Grapple
Wygrana na punkty - 06:00
- Round 2
Adrian Bialkowski Silverback Jiu Jitsu Academy
Boys Youth Category B 14-15Yrs / -48kg/105.8lbs / Age / Male
(Day 1)
1-24
Gotowy
Ross Kirwan
SBG Naas
Dylan Loughlin SBG Naas Wygrana na punkty - 04:00
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-26
Gotowy
Jeffrey Hogan
Pankration Kickboxing and MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - Round 0
Lloyd Mallon MMA cork
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-27
Gotowy
Jordan McCarthy
SBG Charlestown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
- Round 1
Daniel Breene Impact Martial Arts
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-28
Gotowy
Jamall Camilo
Éire Grapple
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
- Round 1
Jeffrey Hogan Pankration Kickboxing and MMA
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-29
Gotowy
Jordan McCarthy
SBG Charlestown
Alex Olyunin Pankration Kickboxing and MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42 - Round 1
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Lightweight 155 lb (70.3 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-31
Gotowy
Jordan Scully
Éire Grapple
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
- Round 0
Kyle Lipfert Impact Martial Arts
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Flyweight 125 lb (56.7 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-32
Gotowy
Ryan Vaughan
Wygrana przez nokaut techniczny - 00:23
- Round 0
Piotr Pawlowski Pankration Kickboxing and MMA
Boys Youth Category A 16-17Yrs / Bantamweight 135 lb (61.2 kg) / Age / Male
(Day 1)
1-30
Gotowy
Jamall Camilo
Éire Grapple
Wygrana na punkty - 06:00
- Round 2
Alex Olyunin Pankration Kickboxing and MMA